COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je piatok 7. mája 2021. Sviatok má Monika zajtra má sviatok Ingrida .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka
  Testovanie Covid-19
Oznam: 
Monitorovanie priestorov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice kamerovým systémom (viac v položke „Ochrana osobných údajov“).
Vianočné prianie

23 december 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Image

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 23 december 2020 )    
Sme jediná slovenská nemocnica poskytujúca psychologickú pomoc telefonicky, cez Vianoce nepretržite

22 december 2020   web - Tlačové správy  

Na linkách psychologickej pomoci počuť: „Som sám a okolo mňa je COVID.“ Ako dlho tu bude ešte COVID? Prídem ja alebo niekto z mojej rodiny o prácu? Bude nárast chudoby? Čo ak umrie na koronavírus môj blízky príbuzný alebo priateľ? Odpovede na podobné otázky v poslednom období hľadajú klienti Liniek duševnej pomoci Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice. Zavolať a žiadať o telefonickú podporu ich donútil pocit beznádeje, skľúčenosti, samoty aj hnevu.

Image

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 25 december 2020 )   Čítať viac...  
Ďalšie rekonštrukcie v UNLP Košice

22 december 2020   web - Tlačové správy  

V decembri sa začala rekonštrukcia ambulancií Kliniky ortopédie a traumatológie pohybového ústrojenstva (KOaTPÚ) na Tr. SNP 1. Trakt so štyrmi staršími ambulanciami na prvom poschodí polikliniky prejde počas dvoch mesiacov úplnou zmenou.

Image
Foto: Dionýz Kiss

„Moderný ambulantný trakt so štyrmi ambulanciami a recepciou bude komfortný pre pacientov. Chceme zvýšiť kvalitu poskytovaných služieb kliniky pre pacientov a takisto pracovné prostredie pre našich zdravotníkov," vysvetľuje prednosta  kliniky doc. MUDr. Marek Lacko, PhD. „Naše pracovisko poskytuje odbornú starostlivosť  pre pacientov z celého východného Slovenska, v nových podmienkach im budeme môcť poskytovať kompletný profesionálny servis." 

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 22 december 2020 )   Čítať viac...  
Nové monitory dychu v UNLP Košice

22 december 2020   web - Tlačové správy  

Bábätkám v Univerzitnej nemocnici L. Pasteura sa bude spinkať dobre a ich mamičky budú zase spokojnejšie, keď využijú monitor dychu.  „Stále je to najlepšia pomôckou pri prevencii syndrómu náhleho úmrtia bábätka (SIDS)," vysvetľuje MUDr. Iveta Kostelníková, primárka Neonatologického oddelenia UNLP Košice (pracovisko Rastislavova 43).

Image
Foto: Dionýz Kiss

Mimoriadny vianočný darček, 25 monitorov dychu BabySence, venovala nemocnici Nadácia Križovatka, vďaka sponzorstvu a podpore spoločnosti KIK. Spĺňajú najnáročnejšie klinické skúšky zdravotníckych výrobkov. Stále  sú jediným výrobkom na svete, ktorý je registrovaný ako zdravotnícka pomôcka Štátnym úradom na kontrolu liečiv SR. Pomáhajú účinne predchádzať syndrómu, ktorý postihuje deti v dojčenskom veku, teda do jedného roka. SIDS sa označuje aj názvom - smrť v kolíske.

 

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 22 december 2020 )   Čítať viac...  
Zmeny pre pacientov UNLP Košice od 18. decembra

18 december 2020   web - COVID-19  

Pre zhoršujúcu sa epidemiologickú situáciu budeme v UNLP Košice od 18.12.2020 poskytovať len neodkladnú zdravotnú starostlivosť a starostlivosť o onkologických a transplantovaných pacientov. Zároveň zastavujeme všetky plánované zdravotné výkony a operácie.

Každého pacienta pred akútnym výkonom a operáciou otestujeme na možnú infekciu COVID-19.

Urologickým pacientom oznamujeme, že činnosť Urologického oddelenia na Rastislavovej 43 sa od 21.12. pozastavuje a poskytovanie akútnej zdravotnej starostlivosti sa presúva na Urologickú kliniku, pracovisko UNLP na Triede SNP 1.

Areál na Rastislavovej 43 bude z väčšej časti slúžiť pacientom s COVID-19 a s podozrením na túto infekciu. Výnimkou sú: traumatologické centrum, II. chirurgická klinika, zubná chirurgia, neonatológia a pôrodnícka činnosť, ktoré budú v tomto areáli naďalej k dispozícii všetkým akútnym pacientom.

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
Naposledy zmenené ( 18 december 2020 )    
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalšie > Koniec >>

Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov
Kto je online?
Máme 248 návštevníkov online

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

 Zmluvný partner:  


©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001