www.unlp.sk

48 Poďakovaní na 5 stránkach


Jakúbková Lenka

25.10.2019, 21:14

Dobrý deň,
Touto cestou by som sa chcela z celého srdca poďakovať kolektívu oddelenia KUCH- ženy. Dňa 21.10. som mala autonehodu a bola som prijatá na toto oddelenie so zlomenou ako pravou tak aj ľavou nohou. Musím vyzdvihnúť profesionalitu, oddanosť a láskavosť celého personálu od upratovačiek, sanitáriek, sestričiek, p. fyzioterapeutky Majky až po lekárov, hlavne p. doktora MUDr. Petra Čonku, MUDr. Tomáša Ristveja a p. doktorky anesteziologičky Zuzany Stripajovej a celý operačný tím, ktorý bol pri mojej operácii. Tak profesionálny prístup, ako majú títo ľudia k pacientovi by mal byť príkladom pre každý zdravotný personál. Nik nie je v nemocnici rád, ale s takýmito ľuďmi sa to zvláda omnoho jednoduchšie. Ešte raz z celého srdca ďakujem. Taktiež nesmiem zabudnúť poďakovať aj tímu na urgentom príjme, vďaka ktorým som prvé pohavarijné stavy zvládla oveľa ľahšie. Všetkým týmto ľuďom patrí obrovské ďakujem. Ste na správnych miestach.
S pozdravom, Jakúbková Lenka

Jozef Lipták

25.10.2019, 10:33

Vážený pán generálny riaditeľ,

dňa 8.10.2019 som bol prijatý na II.chirurgickú kliniku, pracovisko Rastislavova 43 na elektívnu operáciu cholecystolihthasi.
V prvom rade chcem poďakovať MUDr. Romanovi Komarovskému, ktorý ma operoval, v druhom rade izbovému lekárovi MUDr. Lukášovi Kasinecovi, ktorý sa aktívne zaujímal o môj zdravotný stav.
Najväčšie ďakujem patrí kolektívu sestričiek pod vedením staničnej sestry Mgr. Márii Kurtovej ako aj Henriete Šalapkovej, Lenke Krivkovej, Radke Kéderovej, Helene Tomášovej,Daniele Fuschovej, Márii Hegedušovej, Dominike Marcinovej, Petre Bazárovej, Martine Petríkovej. Všetky tieto sestričky boli veľmi milé, nápomocné, vždy s úsmevom na tvári, čo veľmi pomáhalo pacientom v ťažkých diagnózach.
Môžem informovať, že tento list na vedomie som poslal aj pani ministerke zdravotníctva Doc. MUDr. Andrei Kalavskej,PhD.

S úctou,
Jozef Lipták - vďačný pacient

Andrej Mäsiar

16.10.2019, 13:07

Ďakujem kolektívu zamestnancov KUCH JIS za príkladnú a odbornú starostlivosť počas mojej hospitalizácie na tomto oddelení, vďaka ním som neprišiel o jednu z mojich obličiek.
Ešte raz: Zo srdca Ďakujem.

Peter Vaszily

09.10.2019, 17:56

Zdravím. Chcel by som sa poďakovať a pochváliť pani doktorku Petrasovú a pani sestričku Mihokovú na traumatológii v novej nemocnici na triede SNP, ktoré boli k mojej veľmi dobrej kamarátke, ktorá mala úraz nohy, veľmi ústretové a sú vo svojej práci profesionálne a ktoré jej pomohli tak, ako by si mali ľudia dobrej vôle pomáhať. Veľká vďaka a veľa pracovných úspechov. S pozdravom, Peter Vaszily

Peter Vaszily

03.10.2019, 18:39

Dobrý deň. Chcel by som sa poďakovať ako aj pochváliť bufet v novej nemocnici na SNP s názvom QUICK SNACK, kde sa dámy, ktoré tam pracujú, vždy ochotne, profesionálne a zodpovedne správajú k zákazníkom aj zahraničným a ktoré ovládajú cudzí jazyk ako je angličtina. Je to pre nemocnicu veľký prínos, lebo chodí tam veľa zahraničných študentov. Ponúkajú tam polievky všetkých druhov, ako aj iné produkty ako sú napríklad hot dog, hamburgery rôzneho druhu, placky, ktoré vrelo odporúčam, sú výborné, palacinky, teplé a nealko nápoje...proste KLOBÚK DOLE!!! Ja som s nimi veľmi, až nadmieru spokojný.

Vladimír

28.09.2019, 19:18

Chcem sa zdvorilo poďakovať MDDr. Martine Viňanskej a MDDr. Dominike Čakurdovej za ich ľudský prístup a porozumenie, želám Vám veľa pracovných úspechov. ĎAKUJEM!!!

Peter Vaszily

28.09.2019, 12:34

Chcel by som pochváliť kompetentných ako aj pani, ktorá na to dohliada, za zveľaďovanie novej nemocnice. Vonku na terase sú perfektne spracované a vymenené lavičky, ktoré dopĺňajú aj nové smetné koše a najmä parádne kvetináče so stromčekmi a zeleňou, ktoré vytvárajú super perfektnú atmosféru. Návštevníci a zamestnanci si tu oddýchnu a zrelaxujú. Mne osobne sa to veľmi páči a som s tým maximálne spokojný ako aj mnohí iní. KLOBÚK DOLE!!! S pozdravom, Peter Vaszily

Jozef Kovaľ

26.08.2019, 21:29

Chcem sa poďakovať personálu septického oddelenia na traumačke. Počas mojej hospitalizácie (3.8-6.8) som bol veľmi spokojný s prístupom a starostlivosťou.Od lekárov,cez sestričky až po upratovačky.
Ďakujem pekne a prajem veľa úspechov.

Vala

22.08.2019, 22:26

Týmto by som sa chcela poďakovať všetkým sestrám, ošetrovateľovi a sanitárkam ma traumatológii- ženské oddelenie na Rastislavke, kde som ležala pre zlomeninu stehennej kosti. Boli ste super, stále usmievaví, plní dobrej nálady, vedeli ste povzbudiť. Keďže som z iného okresu, bolo mi ľúto, že musím odísť, ale patrí Vám veľká vďaka. Ešte raz veľká vďaka, držte sa tam.

Edgar

20.08.2019, 09:30

Ďakujem za starostlivosť a ochotu personálu na Neurologickej klinike aj v rámci UPS. Ďakujem