www.unlp.sk

48 Poďakovaní na 5 stránkach


Andrea Kissová

18.02.2020, 19:02

Týmto by som sa chcela veľmi pekne poďakovať lekárom, sestrám a sanitárnym pracovníčkam ženského a mužského oddelenia D, IV. internej kliniky na Rastislavovej ulici za výbornú starostlivosť o moju mamku, p. Kornéliu Lohyňovú, ktorá bola v posledných dňoch hospitalizovaná na tomto oddelení. Veľmi sme boli spokojní s prístupom, trpezlivosťou a ochotou MUDr. Mochnáča. Zvláštne poďakovanie patrí MUDr. Némethovej - nefrologičke, ktorá na tomto oddelení slúžila v nedeľu 9.2.2020 a mojej mamke zachránila život.

Mária Juhová

16.02.2020, 22:26

Radi by sme sa touto cestou poďakovali za príkladnú starostlivosť o našu dcéru, ktorá bola po dopravnej nehode hospitalizovaná na oddelení OAIM Univerzitnej nemocnice L.Pasteura v Košiciach pod vedením p. primára MUDr. Jána Michlíka. Aj keď sme ešte svoj boj nevyhrali, nedá nám, aby sme neocenili profesionálny a citlivý prístup celého personálu oddelenia OAIM.
Dnes je to veľkou vzácnosťou.
Zo srdca ďakujeme.
Rodičia M.Hricovej

RNDr. Lýdia Plačková

30.01.2020, 16:28

Na IV. internú kliniku na JIS vo FNsP na Rastislavovej ulici som bola prijatá 21.1.2020 večer. Skvelý tím doktorov určil pôvod mojich abnormálnych bolestí. Liečba, ktorú mi nasadili, zaberala postupne a výrazne som pocítila úľavu na tretí deň. Na 6-posteľovej izbe JIS som strávila niekoľko dní. Neustále som zaznamenávala vysoko profesionálny a ľudský prístup lekárov tohto oddelenia ku mne a aj k ostatným spolupacientom a to aj v nie ľahkých a dlhých službách. Nesmierne si vážim aj to, že neliečili len následok– môj momentálny stav, ale prostredníctvom doplňujúcich vyšetrení hľadali aj príčiny tohto stavu. Oceňujem aj prístup vždy nápomocných a príjemných sestričiek, ktoré, ak bolo potrebné, pracovali v zohratých skupinách. Vážim si aj prácu ochotného pomocného personálu.
Pán prednosta, pani primárka, pracovníci IV. internej kliniky, skláňam sa pred vašou prácou a skutočne veľmi, veľmi pekne vám ďakujem.

Veronika Rimaiová

29.01.2020, 13:27

Dobrý deň. Chcela by som touto cestou poďakovať MUDr. Eperješimu z Kliniky úrazovej chirurgie a JIS, ktorý veľmi pomohol mojmu manželovi v novembri 2018. Jeho profesionálna práca, empatický a ľudský prístup k manželovi a k príbuzným si skutočne neviem vynachváliť. Taktiež chcem touto cestou poďakovať pani primárke Neurologického oddelenia MUDr. Zlatici Cifrákovej za jej profesionálny a milý prístup pri vyšetrovaní môjho manžela.
Prajem lekárom a celému týmu spolupracovníkov radosť z práce i v osobnom živote. Po týchto pozitívnych skúsenostiach sa s dôverou budeme vracať do tejto nemocnice.
S úctou, Rimaiová

PaedDr.Filipová

26.01.2020, 14:34

Dobrý deň, dovoľte mi, aby som touto formou vyjadrila moje veľké poďakovanie zdravotníckym profesionálom z Kliniky úrazovej chirurgie - oddelenia elektívnych výkonov, Rastislavova 43, kde som sa po ,,šmykľavom Štvrtku" podrobila urgentnej operačnej liečbe. Moje poďakovanie patrí pánu prednostovi kliniky prof. Kitkovi, MUDr. Ciburovi-môjmu operatérovi i MUDr. Ristvejovi- vedúcemu oddelenia, ako aj všetkým lekárom a sestrám KÚCH za ich odbornú, medicínsku, ošerovateľskú starostlivosť a pomoc počas mojej liečby. Patrí vám moja veľká vďaka a úcta. STE TOP ODBORNÍCI Z TOP KLINIKY. Vďačná pacientka PaedDr.Filipová

kopova

16.01.2020, 09:02

Ďakujem za rýchle ošetrenie.

A.M

01.01.2020, 21:07

Chcem sa poďakovať celému personálu UNLP na KAIM, ktorý sa vzorne staral o nášho blízkeho člena rodiny, vysoká profesionalita, sestričky vždy ochotné a na pomocné, lekári taktiež vysoko odborní pracovníci a ľudskí, mohli by sa od nich učiť ostatný.
Ďakujeme

Cyril Kuľha

27.11.2019, 21:15

Dobrý deň. Dňa 15.9.2019 sme mali s mojimi priateľmi dopravnú nehodu na diaľnici pri Spišskom Štvrtku. Manželke bolo povedané, že ak prežijem prvé tri dni, tak budem žiť. Dnes je 27.11.; prišiel čas, kedy môžem s čistou mysľou poďakovať Bohu, že v ťažkých chvíľach bol so mnou a doprial mi, že som sa mohol zveriť do vašich rúk drahí priatelia - lekári, sestry, personál - JIS a neskôr -Spinálna jednotka. Ďakujem JIS, že ste pracovali na záchrane môjho života. Ďakujem za milé slová sestier, ktoré mi boli ako vzácny liek, ďakujem za vaše ruky, ktoré boli ako ruky mamy. Ďakujem doktorom, za ich profesionálny prístup, za povzbudivé slová, ktoré mi boli ako vzpruhou v neľahkých časoch. Ďakujem, že svojou prácou slúžite nielen človeku, ale aj Bohu, ktorý nech vás hojne požehná. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. Cyril

Karol Urban

25.11.2019, 07:31

Dobrý deň,

v dnešnej dobe ľudia radi kritizujú a napíšu, iba keď sa im niečo nepáči, lebo je ľahšie kritizovať...Ja by som sa však chcel veľmi pekne poďakovať personálu z I. Stomatologickej kliniky na 9. Poschodí v "novej nemocnici" na triede SNP v Košiciach za fantastickú starostlivosť, akú som po celý čas počas mojej hospitalizácie dostával od sestier a lekárov. I keď dnes veľa pekného na slovenské zdravotníctvo nemáme možnosť počuť, tak musím povedať, že oddelenie bolo stále čisté, profesionálny prístup sestier, stále ochotné pomôcť alebo zodpovedať akúkoľvek otázku, stále usmievavé a milé a v neposlednom rade profesionálny prístup lekárov bol tiež skvelý. Týmto by som chcel ešte raz veľmi pekne poďakovať za starostlivosť, aká mi bola poskytnutá a môj pobyt tým pádom bol príjemnejší. Hodnotím 10/10.

Prajem celému personálu všetko dobré a nech ostanú takí skvelí, akí sú.

Ďakujem.

Terézia Karafová

19.11.2019, 09:26

Dobrý deň.

Úprimne a z celého srdca sa chcem poďakovať chirurgickému oddeleniu 2C UNLP v Košiciach. Počas mojej hospitalizácie od 7.10.2019 do 19.10.2019 som videla profesionálny prístup lekárov, zdravotných sestier a taktiež ostatného personálu. Celému kolektívu želám veľa zdravia a síl pri výkone profesionalného, náročného, obetovaného povolania a ešte veľa takých spokojných pacientov ako som bola ja.

S prianím pekného dňa, Vaša spokojná pacientka.