www.unlp.sk

46 Poďakovaní na 5 stránkach


RNDr. Lýdia Plačková

30.01.2020, 16:28

Na IV. internú kliniku na JIS vo FNsP na Rastislavovej ulici som bola prijatá 21.1.2020 večer. Skvelý tím doktorov určil pôvod mojich abnormálnych bolestí. Liečba, ktorú mi nasadili, zaberala postupne a výrazne som pocítila úľavu na tretí deň. Na 6-posteľovej izbe JIS som strávila niekoľko dní. Neustále som zaznamenávala vysoko profesionálny a ľudský prístup lekárov tohto oddelenia ku mne a aj k ostatným spolupacientom a to aj v nie ľahkých a dlhých službách. Nesmierne si vážim aj to, že neliečili len následok– môj momentálny stav, ale prostredníctvom doplňujúcich vyšetrení hľadali aj príčiny tohto stavu. Oceňujem aj prístup vždy nápomocných a príjemných sestričiek, ktoré, ak bolo potrebné, pracovali v zohratých skupinách. Vážim si aj prácu ochotného pomocného personálu.
Pán prednosta, pani primárka, pracovníci IV. internej kliniky, skláňam sa pred vašou prácou a skutočne veľmi, veľmi pekne vám ďakujem.

Veronika Rimaiová

29.01.2020, 13:27

Dobrý deň. Chcela by som touto cestou poďakovať MUDr. Eperješimu z Kliniky úrazovej chirurgie a JIS, ktorý veľmi pomohol mojmu manželovi v novembri 2018. Jeho profesionálna práca, empatický a ľudský prístup k manželovi a k príbuzným si skutočne neviem vynachváliť. Taktiež chcem touto cestou poďakovať pani primárke Neurologického oddelenia MUDr. Zlatici Cifrákovej za jej profesionálny a milý prístup pri vyšetrovaní môjho manžela.
Prajem lekárom a celému týmu spolupracovníkov radosť z práce i v osobnom živote. Po týchto pozitívnych skúsenostiach sa s dôverou budeme vracať do tejto nemocnice.
S úctou, Rimaiová

PaedDr.Filipová

26.01.2020, 14:34

Dobrý deň, dovoľte mi, aby som touto formou vyjadrila moje veľké poďakovanie zdravotníckym profesionálom z Kliniky úrazovej chirurgie - oddelenia elektívnych výkonov, Rastislavova 43, kde som sa po ,,šmykľavom Štvrtku" podrobila urgentnej operačnej liečbe. Moje poďakovanie patrí pánu prednostovi kliniky prof. Kitkovi, MUDr. Ciburovi-môjmu operatérovi i MUDr. Ristvejovi- vedúcemu oddelenia, ako aj všetkým lekárom a sestrám KÚCH za ich odbornú, medicínsku, ošerovateľskú starostlivosť a pomoc počas mojej liečby. Patrí vám moja veľká vďaka a úcta. STE TOP ODBORNÍCI Z TOP KLINIKY. Vďačná pacientka PaedDr.Filipová

kopova

16.01.2020, 09:02

Ďakujem za rýchle ošetrenie.

A.M

01.01.2020, 21:07

Chcem sa poďakovať celému personálu UNLP na KAIM, ktorý sa vzorne staral o nášho blízkeho člena rodiny, vysoká profesionalita, sestričky vždy ochotné a na pomocné, lekári taktiež vysoko odborní pracovníci a ľudskí, mohli by sa od nich učiť ostatný.
Ďakujeme

Cyril Kuľha

27.11.2019, 21:15

Dobrý deň. Dňa 15.9.2019 sme mali s mojimi priateľmi dopravnú nehodu na diaľnici pri Spišskom Štvrtku. Manželke bolo povedané, že ak prežijem prvé tri dni, tak budem žiť. Dnes je 27.11.; prišiel čas, kedy môžem s čistou mysľou poďakovať Bohu, že v ťažkých chvíľach bol so mnou a doprial mi, že som sa mohol zveriť do vašich rúk drahí priatelia - lekári, sestry, personál - JIS a neskôr -Spinálna jednotka. Ďakujem JIS, že ste pracovali na záchrane môjho života. Ďakujem za milé slová sestier, ktoré mi boli ako vzácny liek, ďakujem za vaše ruky, ktoré boli ako ruky mamy. Ďakujem doktorom, za ich profesionálny prístup, za povzbudivé slová, ktoré mi boli ako vzpruhou v neľahkých časoch. Ďakujem, že svojou prácou slúžite nielen človeku, ale aj Bohu, ktorý nech vás hojne požehná. Ešte raz veľké ĎAKUJEM. Cyril

Karol Urban

25.11.2019, 07:31

Dobrý deň,

v dnešnej dobe ľudia radi kritizujú a napíšu, iba keď sa im niečo nepáči, lebo je ľahšie kritizovať...Ja by som sa však chcel veľmi pekne poďakovať personálu z I. Stomatologickej kliniky na 9. Poschodí v "novej nemocnici" na triede SNP v Košiciach za fantastickú starostlivosť, akú som po celý čas počas mojej hospitalizácie dostával od sestier a lekárov. I keď dnes veľa pekného na slovenské zdravotníctvo nemáme možnosť počuť, tak musím povedať, že oddelenie bolo stále čisté, profesionálny prístup sestier, stále ochotné pomôcť alebo zodpovedať akúkoľvek otázku, stále usmievavé a milé a v neposlednom rade profesionálny prístup lekárov bol tiež skvelý. Týmto by som chcel ešte raz veľmi pekne poďakovať za starostlivosť, aká mi bola poskytnutá a môj pobyt tým pádom bol príjemnejší. Hodnotím 10/10.

Prajem celému personálu všetko dobré a nech ostanú takí skvelí, akí sú.

Ďakujem.

Terézia Karafová

19.11.2019, 09:26

Dobrý deň.

Úprimne a z celého srdca sa chcem poďakovať chirurgickému oddeleniu 2C UNLP v Košiciach. Počas mojej hospitalizácie od 7.10.2019 do 19.10.2019 som videla profesionálny prístup lekárov, zdravotných sestier a taktiež ostatného personálu. Celému kolektívu želám veľa zdravia a síl pri výkone profesionalného, náročného, obetovaného povolania a ešte veľa takých spokojných pacientov ako som bola ja.

S prianím pekného dňa, Vaša spokojná pacientka.

Jakúbková Lenka

25.10.2019, 21:14

Dobrý deň,
Touto cestou by som sa chcela z celého srdca poďakovať kolektívu oddelenia KUCH- ženy. Dňa 21.10. som mala autonehodu a bola som prijatá na toto oddelenie so zlomenou ako pravou tak aj ľavou nohou. Musím vyzdvihnúť profesionalitu, oddanosť a láskavosť celého personálu od upratovačiek, sanitáriek, sestričiek, p. fyzioterapeutky Majky až po lekárov, hlavne p. doktora MUDr. Petra Čonku, MUDr. Tomáša Ristveja a p. doktorky anesteziologičky Zuzany Stripajovej a celý operačný tím, ktorý bol pri mojej operácii. Tak profesionálny prístup, ako majú títo ľudia k pacientovi by mal byť príkladom pre každý zdravotný personál. Nik nie je v nemocnici rád, ale s takýmito ľuďmi sa to zvláda omnoho jednoduchšie. Ešte raz z celého srdca ďakujem. Taktiež nesmiem zabudnúť poďakovať aj tímu na urgentom príjme, vďaka ktorým som prvé pohavarijné stavy zvládla oveľa ľahšie. Všetkým týmto ľuďom patrí obrovské ďakujem. Ste na správnych miestach.
S pozdravom, Jakúbková Lenka

Jozef Lipták

25.10.2019, 10:33

Vážený pán generálny riaditeľ,

dňa 8.10.2019 som bol prijatý na II.chirurgickú kliniku, pracovisko Rastislavova 43 na elektívnu operáciu cholecystolihthasi.
V prvom rade chcem poďakovať MUDr. Romanovi Komarovskému, ktorý ma operoval, v druhom rade izbovému lekárovi MUDr. Lukášovi Kasinecovi, ktorý sa aktívne zaujímal o môj zdravotný stav.
Najväčšie ďakujem patrí kolektívu sestričiek pod vedením staničnej sestry Mgr. Márii Kurtovej ako aj Henriete Šalapkovej, Lenke Krivkovej, Radke Kéderovej, Helene Tomášovej,Daniele Fuschovej, Márii Hegedušovej, Dominike Marcinovej, Petre Bazárovej, Martine Petríkovej. Všetky tieto sestričky boli veľmi milé, nápomocné, vždy s úsmevom na tvári, čo veľmi pomáhalo pacientom v ťažkých diagnózach.
Môžem informovať, že tento list na vedomie som poslal aj pani ministerke zdravotníctva Doc. MUDr. Andrei Kalavskej,PhD.

S úctou,
Jozef Lipták - vďačný pacient