Dnes je streda 8. júla 2020. Sviatok má Ivan zajtra má sviatok Lujza .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
Poďakovania
Koronavírus

    


Domovská stránka
Oznam: 
Monitorovanie priestorov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice kamerovým systémom (viac v položke „Ochrana osobných údajov“).
Poďakovanie

18 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Vedenie Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice zo srdca ďakuje všetkým zamestnancom nemocnice a medikom dobrovoľníkom za ťažkú prácu, ktorú v týchto dňoch vykonávate. Uvedomujeme si, že takúto ani podobnú situáciu Slovensko už roky nezažilo, preto ďakujeme za Vašu tolerantnosť, disciplinovanosť a vysokú profesionalitu. Zdravotnícke zariadenia a ich zamestnanci sú v týchto dňoch prví, ktorí na vlastnej koži cítia veľký nápor celej situácie. Preto nám dovoľte ešte raz Vám poďakovať, vážime si Vašu prácu a veríme, že spolu to zvládneme.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD. - Koronavírus COVID-19

17 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  
Pridal: Administrator    
Naposledy zmenené ( 17 marec 2020 )    
Koronavírus

16 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Vážení spoluobčania, rešpektujte núdzový stav vyhlásený vládou SR. Buďte pokojní, tolerantní a disciplinovaní. Riaďte sa pokynmi zdravotníckych pracovníkov. Vstupujte do nemocnice s ochranou nosa a úst (rúška, šál....). Vstup do nemocnice je regulovaný zdravotníckymi pracovníkmi, hláste sa na určenom mieste, kde budete ďalej informovaní:

- Tr. SNP - vchod na urgentný príjem,

-Rastislavova 43 - vchod do chirurgického monobloku na schodoch.

Rešpektujte zákaz návštev, bližšie informácie nájdete v ľavom paneli- dole v novom

priečinku koronavírus. Za pochopenie ďakujeme.  

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 17 marec 2020 )    
Obmedzenia v UNLP Košice

11 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

UNLP Košice berie celú situáciu veľmi zodpovedne a vážne. Od dnešného dňa do odvolania zastavujeme elektívne hospitalizácie a operácie okrem onkologických a akútnych pacientov z dôvodu nutnosti zabezpečenia voľných lôžkových a personálnych kapacít pre prípad zhoršenia epidemiologickej situácie v regióne. Zároveň odporúčame maximálne redukovať aj plánované ambulantné vyšetrenia (preventívne prehliadky, poradne a pod.), ktoré znesú odklad.  Za pochopenie ďakujeme.    

Primár Kliniky infektológie a cestovnej medicíny UNLP Martin Novotný odporúča: „Bol by som rád, aby ľudia nezatajovali cestovateľskú anamnézu a namiesto osobnej návštevy našej kliniky či telefonovania do nemocnice využívali infolinku Regionálneho úradu verejného zdravotníctva (RÚVZ). Musíme sa predovšetkým venovať našim pacientom. Neopodstatnené telefonáty aj návštevy nám výrazne sťažujú pracovné podmienky." 

Ak má niekto pozitívnu cestovateľskú anamnézu a nemá vážnejšie zdravotné problémy, mal by podľa odporúčaní hlavného hygienika ostať počas 14 dní v domácej karanténe.

Kto sa potrebuje poradiť, alebo si nie je istý, čo by mal robiť, je potrebné kontaktovať infolinku 0918 389 841, alebo zaslať e-mail na adresu koronavirus@ruvzke.sk. Epidemiológ stav pacienta posúdi a odporučí mu, ako má postupovať, alebo mu zabezpečí prevoz do nemocnice.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
Aktuálne informácie o koronavíruse

10 marec 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Vážení pacienti, pri príznakoch ochorenia dýchacích ciest kontaktujte čísla uvedené hlavným hygienikom, ktoré Vám prišli aj v SMS správe od Ministerstva zdravotníctva Slovenskej republiky alebo telefonicky svojho praktického lekára. Pre Košice slúži aj infolinka na Regionálny úrad verejného zdravotníctva so sídlom v Košiciach - 0918 389 841. Nenavštevujte hneď ambulancie UNLP Košice, pretože tak ohrozujete nie len seba, ale aj iných pacientov!!!   

Na základe rozhodnutia hlavného hygienika MZ SR platí v UNLP Košice v súvislosti s epidemiologickou situáciou v Slovenskej republike pre hroziacu epidémiu COVID-19 prísny zákaz návštev hospitalizovaných pacientov. Za pochopenie ďakujeme.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 11 marec 2020 )    
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalšie > Koniec >>

Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov
Kto je online?
Máme 202 návštevníkov online

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

 Zmluvný partner:  


©2000-2016 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001