COVID-19 - pre viac informácií kliknite tu
Dnes je streda 21. októbra 2020. Sviatok má Uršula zajtra má sviatok Sergej .  

Domovská stránka
Ochrana osobných údajov
Nemocnica
Služby
Nadácie
Pre pacientov
Mediálne centrum
Pracovná zdravotná služba
Projekty EÚ
Výskum a vývoj
Protikorupčná linka
Podávanie sťažností
Etický kódex
COVID-19
Všeobecné obchodné podmienky

    


Domovská stránka
 Testovanie Covid-19
Oznam: 
Monitorovanie priestorov Univerzitnej nemocnice L. Pasteura Košice kamerovým systémom (viac v položke „Ochrana osobných údajov“).
Viac odberov za jeden deň

02 október 2020   web - Pozvánky - Oznamy  
Pridal: Administrator    
Naposledy zmenené ( 08 október 2020 )    
UNLP Košice je na zhoršujúci sa vývoj šírenia koronavírusu pripravená

30 september 2020   web - COVID-19  

V UNLP Košice funguje od vypuknutia pandémie krízový štáb. Aktuálnu situáciu pravidelne rieši základný 20-členný tím, ktorý sa podľa potreby rozširuje. Jeho súčasťou je aj prof. MUDr. Pavol Jarčuška, PhD., prednosta Kliniky infektológie a cestovnej medicíny UNLP. 

„Situácia na Slovensku má stúpajúci trend v počte nakazených vírusom COVID-19, no v Košiciach je zatiaľ relatívne pokojná. UNLP je v tejto chvíli jednou z najlepšie pripravených nemocníc na Slovensku,“ uviedol profesor Jarčuška, ktorý má ako predseda konzília epidemiológov, infektológov a verejných zdravotníkov  SR dobre zmapovanú pripravenosť jednotlivých  zdravotníckych zariadení na Slovensku.  
 
K dnešnému dňu  je v UNLP hospitalizovaných 12 pacientov nakazených vírusom COVID-19, z toho 7 mužov a 5 žien. Jeden pacient je napojený na umelú pľúcnu  ventiláciu, jedna pacientka dýcha kyslík prostredníctvom masky. 

 

Pridal: Mgr. Ladislava Šustová    
  Čítať viac...  
New COVID-19 testing place

25 september 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

  Image 

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
Smútočné oznámenie

25 september 2020   web - Udialo sa...  

So zármutkom vám oznamujeme, že vo veku 70 rokov nás navždy opustila dlhoročná kolegyňa MUDr. Agnesa Bárányová, uznávaná odborníčka v odbore anestéziológia a intenzívna medicína.

Image 


MUDr. Agnesa Bárányová zasvätila práci v UNLP Košice celú svoju profesionálnu kariéru.  Do nemocnice nastúpila v roku 1973 hneď po skončení vysokoškolského štúdia na pôvodne Anestéziologicko-resuscitačné oddelenie (ARO), kde pracovala až do dôchodku. V rokoch 1996-2004 bola primárkou ARO. Vďaka jej aktívnemu pôsobeniu vznikla v UNLP Košice anestéziologická ambulancia a ambulancia bolesti, ktorú MUDr. Bárányová sama viedla. Pravidelne organizovala odborné konferencie s medzinárodnou účasťou. Na súčasnom Oddelení anestéziológie a intenzívnej medicíny vykonávala, až do dôchodkového veku, prácu na vysokej odbornej úrovni s využitím najnovších poznatkov.

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
   
UNLP Košice otvára nové veľkokapacitné odberové miesto na ochorenie COVID-19

22 september 2020   web - Pozvánky - Oznamy  

Aktuálna epidemiologická situácia viedla k potrebe navýšenia odberových kapacít. Od stredy, 23.9.2020, preto Univerzitná nemocnica L. Pasteura v Košiciach otvára vo svojom areáli veľkokapacitné odberové miesto na Ipeľskej 1, MČ Západ (sídlisko Terasa). Odberové miesto pred Pavilónom II na Rastislavovej 43 bude od 23.9.2020 mimo prevádzky. Na Ipeľskú 1 sa presunie Drive-in aj MOM (mobilné odberové miesto). 

Odberové časy: pondelok - nedeľa 9:00 - 12:00

Miesto je riadne označené dopravnými značkami. Na odbery budú dohliadať aj príslušníci polície. Objednať sa je možné prostredníctvom RÚVZ Košice, NCZI alebo cestou UNLP Košice (0915 931 855, 0918 822 936).   

Počas celého pobytu v areáli musia mať pacienti nasadené rúška a dodržiavať 2- metrové odstupy. Ak prídu osobným autom, okno musí byť až do testovania zatvorené. Za pochopenie ďakujeme.  

  Image 

Pridal: Mgr. Ivana Vaněková    
Naposledy zmenené ( 25 september 2020 )    
<< Začiatok < Predchádzajúce 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Ďalšie > Koniec >>

Právno-personálne inform.
Verejné obstarávanie
Nehnuteľný majetok
Tlačivá
Faktúry a objednávky
Pre zamestnancov
Kto je online?
Máme 187 návštevníkov online

 
Najnovšie
Najčítanejšie

 

 
 


Louis Pasteur

 Zmluvný partner:  


©2000-2020 UNLP Košice
ISO 9001 ISO 9001